1403-02-02 2:20 ب.ظ

تماس تلفنی

با کارشناسان ابزار ایران

تماس تلفنی

با کارشناسان ابزار ایران

دربـاره فــروشگاه ابــزار ایــران

چندین سال تیم جوان و پرتلاش ابزار ایران در یکی از مغازه های بازار ابزار ایران به کار واردات ابزار و تجهیزات صنعتی مشغول بودند در همین سالها بود که ایده راه اندازی یک سایت فروش ابزار شکل گرفت.

در طی 7 سال گذشته فروش آنلاین به گستردگی امروز نبود و هنوز سایت های اینترنتی امکان فروش آنلاین را نداشتند و زیرساخت های خرید اینترنتی با امنیت امروز فراهم نشده بود و در ابزار ایران نیز خرید محصولات از طریق تلفن انجام می شد اما ویژگی های منحصر به فرد ابزار ایران باعث شد که به سرعت به عنوان سایت مجبوب کاربران تبدیل شود.

فروشگاه ابزار ایران نماینده محصولات محک، آینهل، مجیک، رونیکس، آروا، ای المکس، آی پی ان، پوکا، جیت، ادون، گرتیک، باس، پی ام، تاپ گاردن، ماسوس و … می باشد. روحیه کار تیمی، همدلی، مشتری مداری، احترام و ارتباط نزدیک با مشتریان از استاندارد های اولیه ابزار ایران است که توسط مدیر عامل این مجموعه به کل تیم و کارکنان انتقال پیدا کرده و همین استاندارد ها باعث شده تا ابزار ایران در مشتری مداری و ارائه خدمات خود را از دیگر رقبا به طور کلی متمایز نماید.

کارنامه کاری ما

k 0 +
سفارش موفق
% 0
رضایت مشتریان
0
اعضای تیم
0 +
سال سابقه فعالیت
K 4 +
تنوع محصولات


چرا باید


ابزار ایران را انتخاب کنیم؟

حرفه ای ترین اعضا

با توجه به سابقه طولانی مدت مجموعه در زمینه تولید و فروش ابزار آلات ، افتخار داریم از کاردی مجرب و متخصص بهره مند بوده تا بهترین خدمات رو به شما عزیزان ارائه دهیم.

بیشترین رضایت مشتریان

اصالت کالا ، ارسال ایمن و به موقع و پشتیبانی سفارشات ، تلاش روزمره همکاران ما در مجموعه ابزار ایران بوده که این امر باعث رضایت مشتریان بوده است.

با کیفیت ترین خدمات

ارسال به روش های مختلف اعم از پرداخت درب منزل ، ارسال پست پیشتاز و تیپاکس و همچنین پرداخت در درگاه امن بانکی خرید را برای همه ابزار دوستان ساده کرده است.

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من